90260, Ukraine, Zakarpattia region,
Berehiv district, village Muzhievo,
tel. + 38 (097) 673 83 46
SPECIAL OFFER Сет "Досконала витримка" 2664 2264.4 uah Сет "Шардоне та шоколад" 810 747 uah Buy 3 bottles - get free delivery in Ukraine

Збірна лікарів з футболу на останніх секундах уникла поразки в матчі з командою зірок шоу-бізнесу!

Благодійний товариський матч на підтримку всіх медиків, що протистоять COVID-19,  відбувся на стадіоні «Центральний» у Вишневому. Розпочалася зустріч з атак медиків, однак перший гол забили гравці зіркової команди. Зрівняти рахунок лікарям вдалося лише на останніх секундах зустрічі - допоміг ефектний удар Дмитра Хомякова. В результаті – НІЧИЯ  2:2.

Підтримали медиків дистанційно відео зверненнями перша ракетка України Сергій Стаховський, журналістка Яніна Соколова, співачка Ольга Полякова, відомий футбольний коментатор Віктор Вацко та головний лікар НІРу Андрій Безносенко.

По закінченню матчу, футболісти отримали свої нагороди, а кращі бомбардири, коментатор матчу та капітани по пляшці червоного «ACE» від SW.